Тиждень безпечного Інтернету

09.02.2018
6 лютого 2018 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою»

З нагоди Дня безпечного Інтернету в школі з 5 по 9 лютого пройшов тиждень безпечного Інтерету. 

Для учнів на уроках інформатики були проведенні інструктажі з безпечного користування Інтернетом, учні мали можливість поділитися своїм досвідом необережного користування інтернет-ресурсами задля уникнення помилок іхніми однокласниками.

 

 

Учні початкової школи переглянули пізнавальні відеоролики про правила безпеки користування Інтернетом, особлива увага приділялась спілкуванню в соціальних мережах та онлайн-іграм.

 

Робота із програмами та інтернет-ресурсами направленими на навчання та перевірку правил безпечної роботи з Інтернетом.

Для учнів 7-8 класів були проведені вікторини для перевірки знань учнями правил користування Інтернетом.

Учні 6-х класів підготували презентації, що висвітлюють основні питання та правила безпечного користування Інтернет-ресурсами. Також учні 6 класу розігрували сцени "Безпечно-небезпечно" та підготували плакати до Дня безпечного Інтернету.

 

 

Учні 9 класів підготували інформаційні буклети.

Так як наші діти з кожним днем все більше часу проводять в Інтернеті, і так як ми не завжди можемо контролювати як вони використовують інтернет-ресурси - наше завдання, як мінімум, навчити їх дотримуватись основних правил користування Інтернетом.

10 золотих правил безпеки в Інтернеті для дітей

1. Нікому без дозволу батьків не давати особисту інформацію: домашню адресу, номер домашнього телефону, робочу адресу батьків, їхній номер телефону, назву й адресу школи.

2. Якщо знайдете якусь інформацію, що турбує вас, негайно сповістіть про це батьків.

3. Ніколи не погоджуватися на зустріч з людиною, з якою ви познайомилися в Інтернеті. Якщо все ж таки це необхідно, то спочатку потрібно спитати дозволу батьків, а зустріч повинна відбутися в громадському місці й у присутності батьків.

4. Не посилати свої фотографії чи іншу інформацію без дозволу батьків.

5. Не відповідати на невиховані і грубі листи. Якщо одержите такі листи не з вашої вини, то сповістіть про це батьків, нехай вони зв'яжуться з компанією, що надає послуги Інтернет.

6. Розробити з батьками правила користування Інтернетом. Особливо домовитися з ними про прийнятний час роботи в Інтернеті і сайти, до яких ви збираєтесь заходити.

7. Не заходити на аморальні сайти і не порушувати без згоди батьків ці правила.

8. Не давати нікому крім батьків свої паролі, навіть найближчим друзям.

9. Не робити протизаконних вчинків і речей в Інтернеті.

10. Не шкодити і не заважати іншим користувачам.