2015-2016 навчальний рік

У 2015-2016 н. р. в школі навчалося 515 учнів, які закінчили навчальний рік з такими результатами (2-11 класи).

Рівень навчальних досягнень учнів тобто показники щодо достатнього та високого рівня складають:

На середньому рівні навчаються 36% учнів

На низькому - 0,8%

Отримали похвальні листи  59 учнів.

Аналіз успішності та якості знань за 5 років:

Рік

К-ть учнів

Рівень навчальних  досягнень учнів

1

2011 – 2012

465

63

2

2012 – 2013

467

62,5

3

2013 – 2014

475

69

4

2014 - 2015

504

67

5

2015- 2016

515

63

 

 

Рік

К-ть учнів

Свідоцтво особливого зразку

Золота медаль

Срібна медаль

1

2011 – 2012

465

3

2

3

2

2012 – 2013

467

1

-

-

3.

2013- 2014

475

2

2

2

4

2014 - 2015

504

-

1

-

5

2015-2016

515

3

2

-

 

Результати підсумкової державної атестації

4-а клас (Онойченко І.В.)                      4-Б клас (Червона М.В.)

  

9 клас Сидоренко Н.Є                                    11 клас –Данильченко Н.Б.

 

   24 випускники отримали свідоцтва про неповну середню освіту (свідоцтво з відзнакою: Сахарова Ганна, Чанишева Юлія, Таган Ксенія).

   22 учні отримали атестати про повну середню освіту (2 золота: Дмітрюк Д., Чубакова А.).

   У школі сформовано і кожен рік оновлюється банк даних (обдаровані діти), створені необхідні умови для розкриття потенційних можливостей учнів. розроблена інфраструктура спецкурсів, факультативів, гуртків, яка є невід'ємною частиною успіху в підготовці учнів школи до участі у Всеукраїнських олімпіадах з базових предметів та міжнародних конкурсах.

   В районних шкільних олімпіадах – 24 призових місця; перше – 8, друге - 6, третє – 10.

   Найбільшу кількість призерів підготували вчителі: Дубова В.Д., Шнайдер Л.П., Данильченко Н.Б., Білоброва А.М., Білик І.О., Шилов О.А., Логунцова Л.П.,
   Переможцями  міських учнівських предметних олімпіад стали:

1. Величко І. (7а) - 2 місце з російської мови (Білоброва А.М.)

2. Білобровська О. (7а) - 1 місце з ОТМ (Шнайдер Л.П.)

3. Клас-хор – 1 місце з музичного мистецтва (Кутіна Н.В.)

   Учні 5-А класу під керівництвом вчителя Кутіної Н.В. зайняли 1 місце в міському турі Арт-олімпіади з музичного мистецтва в номінації "Хоровий спів"!

  

   Загальному розвитку сприяє участь у предметних інтелектуальних конкурсах:

1. Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» (осінній) 60  учнів брали участь в конкурсі (26 золото і 10 срібло). Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» (весняний) 49  учнів брали участь в конкурсі (24 золото і 14 срібло).

2. Всеукраїнський конкурс з фізики «Левеня» 24 учня взяли участь: 1 диплом з оцінкою «відмінно» і 22 сертифікати з оцінкою «добре».

3. «Геліантус» Всеукраїнська гра – 58 учасників - 6 призових сертифіката.

4. « Осінній Колосок», Всеукраїнський конкурс природничих наук 159 учасників 63 золото 93 срібло. «Весняний колосок» - 175 учасників.

5. «Соняшник» Всеукраїнський конкурс знавців української мови – 41 учасник, 4– перша ступінь, 8 – друга ступінь, 6- третя ступінь.

6. «Гринвіч» Всеукраїнський конкурс з англійської мови – учасників – 62, золото – 15,  срібло – 15, бронза -3.

7. Районний тур 16 Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика: ІІІ місце - Дмітрюк Діана (11 кл), ІІІ місце - Чанишева Юлія (9 кл).

8. Переможці інтелектуальної гри «ТУРІНТЕЛ» на базі ЛІТ збірна команда 7 класів під керівництвом О.Є. Ніколенко.

9. Саржовський І., Лозовський Я., Чирва П.,  - 3 місце в районних змаганнях з військово-прикладного багатоборства серед допризивної молоді шкіл Кіровського району, присвячених Дню Захисника Вітчизни.

 

10. Переможці районного конкурсу "Відкрий для себе Україну"- команда 6 класів (кл. керівники Мартиненко О.І., Шнайдер Л.П.)- 1 місце (Бєляєва В., Мороз А., Ревков О., Кутовий Є., Гончаров О., Величко І., Нєботова Є.,Ларина В., Сергієнко В., Ціценайте Л.).

  

11. «Патріот» Всеукраїнський конкурс з українознавства – 7 учасників, диплом 1 ступеню – Кузьміна О., диплом 2 ступеню – Мороз А., диплом 3 ступеню- Гончаров О.