Моніторинг якості освіти

У 2016-2017 навчальному році результати успішності по школі були наступними:

Якість успішності в цьому навчальному році складає – 60%

Якість успішності в початковій школі складає – 76% (найвищий показник-90%- 4а клас, класовод Головко О.О., найнижчий показник якості знань- 63%- 3б клас, класовод Салікова Ж.I.)

Якість успішності в середній школі складає – 45% (найвищий показник- 67%-5б  клас         класний керівник Гончар М.В., найнижчий показник якості знань- 12%- 8а клас, класний керівник  Ніколенко О.Є)

Якість успішності в старшій школі складає – 53%

 

2 учні 9-го класу  отримали свідоцтва особливого зразка ( Крижановська З, Ханова М.)

 

Порівняльний аналіз успішності та якості навчання за останні  роки:

 

Рік

К-ть учнів

Рівень навчальних  досягнень учнів

1

2011 – 2012

465

63%

2

2012 - 2013

467

64%

3

2013 - 2014

475

69%

4

2014 - 2015

500

67%

5.

2015-2016

515

64%

6.

2016-2017

545

60%

 

 

Рік

К-ть учнів

Свідоцтво особливого зразку

Золота медаль

Срібна медаль

1

2011 – 2012

465

3

2

3

2

2012 – 2013

467

1

-

-

3

2013 - 2014

475

2

2

2

4

2014 - 2015

500

-

1

-

5.

2015-2016

515

3

2

-

6.

2016-2017

545

2

-

-

 

Проведені творчі звіти та узагальнення педагогічного досвіду вчителів, які атестувались у 2017 році:  Кузнецова Н.М., Хорішко С.А., Никитенко Л.Г., Пирогов В.В., Данильченко Н.Б.,  Онойченко І.В.,  Чернокун М.А., Дзюба Т.М.,  Гуляницька Н.В., Ніколенко О.Є., Филипенко Н.П.( на відповідність займаній посаді).

У  2016 – 2017 н.р. році атестувалося 9 вчителів, їх робота вивчалася профільними експертними комісіями  високопрофесійних вчителів. На II кваліфікаційну категорію атестувалася Онойченко І.В., на вищу - Гуляницька Н.В.  Підтверджено вищу категорію та присвоєно звання «вчитель-методист» вчителю української мови та літератури Хорішко С.А.; Кузнецову Н.М., Никитенко Л.Г., Пирогова В.В., Данильченко Н.Б. було атестовано на раніше встановлену вищу категорію, підтверджено звання вчитель-методист (Никитенко Л.Г., Пирогов В.В., Данильченко Н.Б.).

 

З метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді відбулися предметні олімпіади районного туру.

Переможцями районних відбіркових  турівстали  24 учні, 38 призовихмісць:

ПІБ учня

Клас

Місце

Предмет

 

1

Чанишева Юлія 

10а

ІІ

Трудове навчання

Логунцова Л.П.

ІІ

Українська мова

Хорішко С.А.

ІІІ

Біологія

Пирогов В.В.

2

Гур'янов Максим 

5б

ІІІ

Математика

Лаухіна І.Ю.

3

Волкова Людмила

8б

ІІІ

Інформатика (офіс)

Забуга Ю.С.

III

Російська мова

Данильченко Н.Б.

І

Біологія

Пирогов В.В.

ІІІ

Хімія

Дубова В.Д.

4

Бєляєва Вероніка 

7а

III

Російська мова

Білоброва А.М.

ІІ

Образотворче мистецтво

Шнайдер Л.П.

ІІ

Географія

Білик І.О.

ІІІ

Біологія

Пирогов В.В.

5

Пушкаш Анастасія

9

 

I

Російська мова

Данильченко Н.Б.

6

Таган  Ксенія

10

 

III

Російська мова

Білоброва А.М.

ІІІ

Хімія

Дубова В.Д.

7

Рузова Анна

8а

ІІІ

ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.

Т. Г. Шевченка

Ніколенко О.Є.

8

БєлкінаАліна

б

ІІІ

Історія

Кузнецова Н.М.

І

Географія

Білик І.О.

ІІІ

Біологія

Пирогов В.В.

9

КутовийМикита

7а

ІІ

Арт-олімпіада з музичного мистецтва

Кутіна Н.В.

III

Образотворче мистецтво

Шнайдер Л.П.

ІІІ

Трудове навчання

Шилов О.О.

10

Сафтюк Олександра

7а

І

Образотворче мистецтво

Шнайдер Л.П.

11

Холоденко Дар’я

7а

III

Образотворче мистецтво

Шнайдер Л.П.

12

Білобровська Олеся

8а

ІІ

Образотворче мистецтво

Шнайдер Л.П.

13

ТорубароваДіана

9

ІІ

Образотворче мистецтво

Шнайдер Л.П.

14

Нілова Елізавета

9

III

Образотворче мистецтво

Шнайдер Л.П.

15

ГужваОрина

10

ІІ

Образотворче мистецтво

Шнайдер Л.П.

16

Сахарова Ганна

10

ІІ

Географія

Білик І.О.

17

Мороз Артем 

7а

 

І

Хімія

Дубова В.Д.

І

Біологія

Пирогов В.В.

18

Ревков Олександр

7а

ІІІ

Хімія

Дубова В.Д.

19

Цегельник Дарина

7а

ІІІ

Біологія

Пирогов В.В.

20

Довгалюк  Богдана 

8б

ІІ

Англійська мова

Артемова В.М.

21

Кондратюк  Євгенія

9

І

Англійська мова

Артемова В.М.

22

Коваленко  Євген  

11

ІІ

Англійська мова

Клименко М.В.

23

Мітеніна Дар’я

8б

ІІІ

Біологія

Пирогов В.В.

24

Ханова Марія

9

ІІІ

Хімія

Дубова В.Д.


Таким чином маємо таку картину:

І місць – 7

ІІ місць – 11.

ІІІ місць – 20

Переможцями міських олімпіади стали:

  • з ОТМ Білобровська О. – 8а клас (І місце, вчитель Шнайдер Л.П.),
  • з музичногомистецтва – КутовийМикита – 7а клас (І місце, вчительКутіна Н.В.)  

 

Кількість призерів у районних та міських олімпіадах у порівнянні з 2015-2016 н.р. зросла, це свідчить про систематичну роботу вчителів - предметників з обдарованою молоддю.

Найбільшу кількість призерів підготували вчителі: Шнайдер Л. П.(8 переможців), Пирогов В.В. (7 переможців), Дубова В.Д. (5 переможців),      Білик І.О.

 

У поточному навчальному році учні школи взяли активну участь в інтелектуальних конкурсах:

Назва конкурсу

Учасники/ призові місця

Примітка

Міжнародний природничий конкурс «Колосок»

Координатор: Білик I. О.

Осінь: 172 учасники/ 54 дипломи- золотий колосок, 77 дипломів- срібний колосок;

Весна:175 учасників/ 79 дипломи- золотий колосок, 95 дипломів- срібний колосок.

кількість учасників перевищила минулорічні показники  на 13 учнів, переможців-на10.

Всеукраїнський конкурс з фізики «Левеня»

Координатор: Серебрякова Т.С.

15 переможців

Загальна кількість учасників і переможців з оцінкою «добре» зменшилася на 6 учнів

Всеукраїнський конкурс «Патріот»

Координатор: Гончар М.В.

10 учасників

кількість учасників не змінилася

Всеукраїнська гра «Соняшник»

 

Координатор: Гончар М.В.

55 учасників/40 дипломів - 1 місце,  6 дипломів - 2 місце, 3  дипломи - 3 місце

кількість учасників 2-4 класів збільшилася на 15 учнів, переможців- на 12.

Всеукраїнський конкурс «Puzzle»

56  переможців

Збільшилася кількість учасників  і переможців змагань на 23 учні

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

Координатор: Мартиненко О.I.

Всеукраїнський етап: 82 учасників/ відмінно - 19, добре - 33, учасники- 26

Міжнародний рівень: 92 учасники/  відмінно - 19, добре - 36, учасники- 37

 

кількість учасників збільшилася на 9 учнів

Міжнародна природнича гра «Геліантус»

Координатор: Білик I. О.

129 учасників/ переможці - 100 учнів

Кількість учасників збільшилася на 71 учня, переможців- на 94.

 

Всеукраїнськагра «Sunflowers»

Координатор: Білоброва А.М.

75 переможців

 

Міський конкурс «Собори наших душ»

8 переможців

кількість переможців не змінилася


Загальна кількість учнів, що брала участь в інтелектуальних конкурсах (порівняно з 2015-2016 н.р.), збільшилася на 208 уч., кількість дипломів з відзнакою «Відмінно»   збільшилась на 104, з відзнакою «Добре» на 43.

Школа працює в комплексі «Придніпров’я»  ДНУ,  з Дніпропетровським університетом економіки та права, НГУ, ПДАБА, НМеТАУ.

У рамках роботи над шкільною проблемою «Моделювання гуманістичного освітнього середовища навчального закладу засобами життєтворчої педагогіки – шлях успішної соціалізації учнів» проводились різноманітні конкурси – виставки учнівських творів, «Інтелект-шоу», конкурс «Школа має талант» та інше. У школі активно ведеться профорієнтаційна робота.

Успішно пройшла державна підсумкова атестація з навчальних предметів у 4, 9, 11 класах.