booked.net
Свята Украини

Дитячий табір відпочинку "Дивосвіт" 2017-2018

1 червня

Першого червня з нагоди  Дня захисту дітей відбулося святкове відкриття ДТВ "Дивосвіт". На урочистій лінійці директор і адміністрація школи поздоровили дітей зі святом .

Цікавою подією став перегляд вистави "Фея чудес" у театрі драми та комедії.

Святковість дня було завершенно відпочинком у парку ім.Б.Хмельницького.

 

 

 

4 червня

"День здоров'я"

4 червня було присвячено Дню здоров'я.  В рамках програми "Подорожуємо країною Безпечного Відпочинку" вихованці нашого табору відпочивали у парку ім. Б.Хмельницького. 

 

 

 

5 червня

Цей  день був присвячений українському мистецтву. В цьому допомогли керівники гуртків ДЮЦХТТ. 

Цікрвою для дітей стала і спортивна гра "Розваги маленьких козачат".

 

 

6 червня

6 червня запам'ятається дітям захоплюючою виставою "Пригоди в Африці" у виконанні акторів театру "Білий чарівник". 

 

7 червня

7 червня вихованці табору з великим задоволенням прийняли участь у туристичній програмі "Стежками рідного краю"(ДЮЦХТТ). 

 

 

 

 

8 червня

Вихованці табору "Дивосвіт" разом з керівником театрального гуртка Прокопчук Н.О. (ДЮЦХТТ) "мандрували" морями на піратському кораблі.

 

Цікаво було дітям розв'язувати логічні завдання і з'ясовувати правила толерантного відношення разом із психологом школи Косовська Л.І.

 

 

11 червня

Прогулянка вихованців табору у парку ім. Писаржевського була присвячена Міжнародному дню Дніпра. Для  дітей стало захоплюючим створення картин з природничого матеріалу "Дивовижний наш Дніпро!". 

 

 

12 червня

Цей день традиційно розпочався зарядкою вихованців табору.

 

В рамках програми "Подорожуємо країною Безпечного відпочинку" діти повторили правила дорожнього руху, правила пішоходів.

 

 

13 червня

цей день запам'ятається вихованцям табору заняттям у басейні стадіону "Метеор". Дуже важливою стала і бесіда лікаря табору Парунової З.С. про безпечний відпочинок на природі та отруйні гриби і рослини.

 

 

 

14 червня

Сьогодні захоплюючим стало знайомство вихованців нашого табору з істричним фехтуванням. 

 

Заняття в гуртках ДЮЦХТТ сприяли творчих здіностей наших дітей.

 

 

15 червня

15 червня подарувало нашим вихованцям радість зустрічі з театром. Ми переглянули захоплюючий, цікавий мюзикл "Хто переможе дракона?" у Молодіжному театрі. Дітей дуже вразила чудова емоційна гра акторів.

 

18 червня

вихованці табору говорили про родинні відносини (результатом спілкування стали малюнки та плакати). Також для обговорення було розглянуто питання "Що є запорукою дружніх відносин у дитячому колективі?". Діти із заохоченням склали "пазли-відповіді".

 

 

19 червня

Деякі питання з безпеки життєдіяльності розкрили нашим вихованцям актори театру МНС у виставі "Елексир вічної молодості". Захоплюючим було і продовження розвитку творчих здібностей наших дітей у гуртках ДЮЦХТТ.

  

 

 

20 червня

20 червня відзначилося для наших дітей цікавими та пізнвальними подіями. У філіалі № 10 районної дитячої бібліотеки прийняли активну участь у квест-грі "Казкоград", де проявили свої творчі здібності та знання з літератури. У дитячих групах ще раз обговорили тему безпечного відпочинку влітку, підсумком якої стали плакати дітлахів.

 

 

 

21 червня

Як завжди цікаво пройшли заняття в гуртках ДЮЦХТТ.

 

 

 

 

Свої емоції та враження від відпочинку у дитячому таборі "Дивосвіт" вихованці висловили у творчих роботах і зробили фото напам'ять.

 

 

 

 

Веселих та цікавих канікул вам, друзі!