Переможці олімпіад та конкурсів

 

2017-2018 навчальний рік

 

Лідер-фест

1.     Волошко Поліна, 7б,  2місце

2.     Цегельник Дарина, 8а, 2 місце

3.     Броварна Ганна, 9б, 3 місце

4.     Міхалькова Ксенія, 9б, 3 місце

 

Собори наших душ

1.   Рузова Ганна, 9а

 

Арт-олімпіада з музичного мистецтва 1 місце (міський рівень) 6б клас

 

Всеукраїнська новорічно-різдвяна виставка "Новорічна композиція" 

Дипломом 1 ступеня була нагороджена Сабініна Марія, учениця 6-Б класу, за участь у міському етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки "Новорічна композиція" в номінації "Кращий різдвяний сувенір".

Дипломом 1 ступеня був нагороджений Іткін Адам, учень 6-Б класу за участь, у міському етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки "Новорічна композиція" в номінації "Стилізована еко-ялинка".

 

Переможцями районних відбіркових турів стали  24 учня, 38 призових місць:

 

ПІБ учня

Клас

Місце

Предмет

Вчитель

1

Чанишева Юлія

11

ІІ

Трудове навчання

Логунцова Л.П.

2

Гур'янов Максим

ІІІ

Математика

Лаухіна І.Ю.

3

Гончарук Богдан

ІІІ

Інформатика ( офіс)

Забуга Ю.С.

І

Хімія

Дубова В.Д.

ІІІ

Хімія (місто)

Дубова В.Д.

4

Білобровська Олеся           

І

Трудове навчання

Логунцова Л.П.

ІІІ

Трудове навчання (місто)

Логунцова Л.П.

І

Образотворче мистецтво

Шнайдер Л.П.

І

Образотворче мистецтво (місто)

Шнайдер Л.П.

5

Бєляєва Вероніка

 

IІ

Образотворче мистецтво

Шнайдер Л.П.

ІІ

Образотворче мистецтво (місто)

Шнайдер Л.П.

6

Пушкаш Анастасія

10

 

I

Трудове навчання

Логунцова Л.П.

ІІІ

Рос.мова (місто)

Данильченко Н.Б.

7

Ханова Марія

10

ІІІ

ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Г. Шевченка

Гончар М.В.

ІІ

Хімія

Дубова В.Д.

8

Бєлкіна Аліна

ІІІ

Історія

Кузнецова Н.М.

І

Географія

Білан І.О.

9

Сафтюк Олександра

ІІІ

Образотворче мистецтво

Шнайдер Л.П.

10

Брусницька Софія

II

Образотворче мистецтво

Шнайдер Л.П.

11

Білобровська Олександра

І

Образотворче мистецтво

Шнайдер Л.П.

І

Образотворче мистецтво (місто)

Шнайдер Л.П.

12

Гужва Орина

11

ІІ

Образотворче мистецтво

Шнайдер Л.П.

13

Кондратюк  Євгенія

10

ІІІ

Англійська мова

Артемова В.М.

14

 Костенко Ігор

І

Трудове навчанн

Шилов О.О.

ІІ

Трудове навчання (місто)

Шилов О.О.

15

Сидоренко Анастасія

ІІ

Біологія

Пирогов В.В.

16

Алексєєв Дмитро

І

Хімія

Дубова В.Д.

17

Клас-хор

І

Арт-олімпіада з музичного мистецтва

Кутіна Н.В.

 

 

2016-2017 навчальний рік

Результати районних та міських олімпіад

Переможцями районних відбіркових  турівстали  24 учні, 38 призовихмісць:

ПІБ учня

Клас

Місце

Предмет

 

1

Чанишева Юлія 

10а

ІІ

Трудове навчання

Логунцова Л.П.

ІІ

Українська мова

Хорішко С.А.

ІІІ

Біологія

Пирогов В.В.

2

Гур'янов Максим 

5б

ІІІ

Математика

Лаухіна І.Ю.

3

Волкова Людмила

8б

ІІІ

Інформатика (офіс)

Забуга Ю.С.

III

Російська мова

Данильченко Н.Б.

І

Біологія

Пирогов В.В.

ІІІ

Хімія

Дубова В.Д.

4

Бєляєва Вероніка 

7а

III

Російська мова

Білоброва А.М.

ІІ

Образотворче мистецтво

Шнайдер Л.П.

ІІ

Географія

Білик І.О.

ІІІ

Біологія

Пирогов В.В.

5

Пушкаш Анастасія

9

 

I

Російська мова

Данильченко Н.Б.

6

Таган  Ксенія

10

 

III

Російська мова

Білоброва А.М.

ІІІ

Хімія

Дубова В.Д.

7

Рузова Анна

8а

ІІІ

ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.

Т. Г. Шевченка

Ніколенко О.Є.

8

БєлкінаАліна

б

ІІІ

Історія

Кузнецова Н.М.

І

Географія

Білик І.О.

ІІІ

Біологія

Пирогов В.В.

9

КутовийМикита

7а

ІІ

Арт-олімпіада з музичного мистецтва

Кутіна Н.В.

III

Образотворче мистецтво

Шнайдер Л.П.

ІІІ

Трудове навчання

Шилов О.О.

10

Сафтюк Олександра

7а

І

Образотворче мистецтво

Шнайдер Л.П.

11

Холоденко Дар’я

7а

III

Образотворче мистецтво

Шнайдер Л.П.

12

Білобровська Олеся

8а

ІІ

Образотворче мистецтво

Шнайдер Л.П.

13

ТорубароваДіана

9

ІІ

Образотворче мистецтво

Шнайдер Л.П.

14

Нілова Елізавета

9

III

Образотворче мистецтво

Шнайдер Л.П.

15

ГужваОрина

10

ІІ

Образотворче мистецтво

Шнайдер Л.П.

16

Сахарова Ганна

10

ІІ

Географія

Білик І.О.

17

Мороз Артем 

7а

 

І

Хімія

Дубова В.Д.

І

Біологія

Пирогов В.В.

18

Ревков Олександр

7а

ІІІ

Хімія

Дубова В.Д.

19

Цегельник Дарина

7а

ІІІ

Біологія

Пирогов В.В.

20

Довгалюк  Богдана 

8б

ІІ

Англійська мова

Артемова В.М.

21

Кондратюк  Євгенія

9

І

Англійська мова

Артемова В.М.

22

Коваленко  Євген  

11

ІІ

Англійська мова

Клименко М.В.

23

Мітеніна Дар’я

8б

ІІІ

Біологія

Пирогов В.В.

24

Ханова Марія

9

ІІІ

Хімія

Дубова В.Д.


Таким чином маємо таку картину:

І місць – 7

ІІ місць – 11.

ІІІ місць – 20

Переможцями міських олімпіади стали:

  • з ОТМ Білобровська О. – 8а клас (І місце, вчитель Шнайдер Л.П.),
  • з музичногомистецтва – КутовийМикита – 7а клас (І місце, вчительКутіна Н.В.)  

 

Кількість призерів у районних та міських олімпіадах у порівнянні з 2015-2016 н.р. зросла, це свідчить про систематичну роботу вчителів - предметників з обдарованою молоддю.

Найбільшу кількість призерів підготували вчителі: Шнайдер Л. П.(8 переможців), Пирогов В.В. (7 переможців), Дубова В.Д. (5 переможців),      Білик І.О.

9 октября среди школ Центрального района прошли соревнования с черлидинга. Команда учащихся 128 школы заняла второе призовое место.

Вітаємо з перемогою!

 

 

 

2015-2016 навчальний рік

 

 

Вітаємо переможців та призерів

міського конкурсу до Дня слов'янської писемності:

 

Величко Ірина (7-А клас) - ІІ місце- вчитель Білоброва А.М.

Бєлкіна Аліна (7-Б клас) - ІІІ місце - вчитель Данильченко Н.Б.

Кадашова Анастасія (8 клас) - ІІІ місце - вчитель Данильченко Н.Б.

Ханова Марія (8 клас) - ІІІ місце - вчитель Данильченко Н.Б.

 

Вітаємо переможців конкурсів творчих робіт в рамках
Всеукраїнської учнівської обласної олімпіади з хімії:


Конкурс дитячих малюнків на тему:
«Хімія в моєму житті»

Під керівництвом вчителя хімії - Дубової Валентини Дмитрівни
Таран Ксенія СЗШ №128 - І м.
Торубарова Діана СЗШ №128 - І м.
Мітеніна Дар’я СЗШ №128 - І м.

 

Учні нашої школи прийняли участь в міській витавці з дизайну "Крок у майбутнє".

Вітаємо переможців:

Попову Анастасію в номінації "Графічний дизайн"

Нєдєлько Сергія в номінації "Аксесуари для інтер'єру"

 

 

Пройшли районні змагання загонів юних інспекторів руху.

Вітаємо загін ЮІР нашої школи із ІІІ місцем!

 

 

Пройшов ІІ тур Гран-Прі WorldUCA під керівництвом Всесвітньої унії культури та мистецтва.

Вітаємо танцювальний колектив "Непоседы" та його керівника Дзюбу Тетяну Миколаївну із ІІ та ІІІ місцем!

 

Пройшов міський тур з конкурсу "Відкрий для себе Україну".

Вітаємо команду учасників 6-7 класів із зайнятим І місцем у міському конкурсі "Відкрий для себе Україну":

 

 

Кутовий Микита

Гончаров Олександр

Бєляєва Вероніка

Ларина Вероніка

Ціценайте Лайма

Ревков Олександр

Мороз Артем

Сергієнко Віктор

Величко Ірина

Костюк Вероніка

 

Вітаємо ученицю 6-А класу, Лотоцьку Анастасію, з І місцем з фігурного катання у м. Львові

 

Вітаємо ученицю 7-б класу, Волкову Людмилу з ІІ місцем у міській олімпіаді з трудового навчання!

За підсумками та оцінками журі Міської новорічно-різдвяної виставки "Новорічна композиція" були визначені переможці міського етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки "Новорічна композиція".

Вітаємо ученицю 8-А класу з І місцем в номінації "Новорічна листівка-попередження"

Торубарову Діану з роботою "Зроби свій вибір".

 

Пройшов міський тур Арт-олімпіади з музичного мистецтва "Камертон".

Вітаємо учнів 5-А класу з І місцем в номінації "Хоровий спів"!

 

Пройшли районні змагання з Всеукраїнського спортивно масового заходу "Олімпійське лелеченя" серед учнів 5-6 класів. За результатами змагань учні нашої школи зайняли І місце.

Вітаємо переможців!

 

Абражан Ілля (5 кл)

Різелі-Огли Олександр (5 кл)

Попов Михайло (6 кл)

Кочетков Юрій (6 кл)

 

Покулітий Станіслав (6 кл)

Щербак Олександр (6 кл)

Боднар Олена (5 кл)

Шепелєва Владислава (5 кл)

Захарченко Юлія (6 кл)

Лотоцька Анастасія (6 кл)

Нєботова Єлизавета (6 кл)

Антронова Дарина (6 кл)

10-11 грудня 2015 року проходив ІІІ етап Всеукраїнських змагань "Відкритий кубок Української Федерації фігурного катання на ковзанах серед юних фігуристів". За результатами змагань І місце  зайняла Смірнова Анастасія, учениця 6-Б класу.

Вітаємо з перемогою молодого кандидата в майстри спорту з фігурного катання!

 

За результатами районних змагань з підтягування на перекладині серед допризивної молоді середніх загальноосвітніх шкіл Кіровського району, учень 11 класу Лозовський Ян зайняв ІІ місце.

Вітаємо з перемогою!

  

1 грудня 2015 року проходили фінальні змагання з флорболу. Команда нашої школи зайняла ІІІ місце! Вітаємо з перемогою!

Учасники змагань:

Аксьонов Артем (4 кл)

Клименко Ігнат (4 кл)

Унченко Руслан (4 кл)

Жданов Максим (4 кл)

Кремінський Михайло (4 кл)

Баркар Микита (5 кл)

Семидоцький Єгор (5 кл)

Кравченко Денис (5 кл)

Абражан Ілля (5 кл)

Різелі-Огли Олександр (5 кл)

Смольський Артем (5 кл)

Боровська Тетяна (5 кл)

Щукін Гліб (4 кл)

Гетман Михайло (4 кл)

  

 

 

 

Вітаємо учасників районного туру

16 Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика:

 

ІІІ місце - Дмитрюк Діана (11 кл)

 

ІІІ місце - чанишева Юлія (9 кл)

 

13 листопада на базі середньої школи № 75 пройшов районний конкурс "Відкрий для себе Україну". Конкурс проходив серед учнів 5-6 класів. Учні нашої школи зайняли 1 місце.

Вітаємо з перемогою команду 6 класу!

Бєляєву Вероніку

Мороза Артема

Ревкова Олександра

Кутового Єгора

Гончарова Олександра

Величко Ірину

Нєботову Єлизавету

Ларину Вероніку

Сергієнко Віктора

Ціценайте Лайму

 

Районний тур олимпіад:

Хімія

Волкова Людмила (7-Б кл) - ІІІ місце

Крижановська Злата (8 кл) - ІІ місце

Ханова Марія (8 кл) - ІІ місце

Таган Ксенія (9 кл) - І місце

Сахарова Ганна (9 кл) - ІІІ місце

Географія

Величко Ірина (7-А кл) - І місце

Сахарова Ганна (9 кл) - ІІ місце

Математика

Фомін Микита(7-А кл) - ІІ место

Історія

Крижановська Злата (8 кл) - ІІІ місце

Біологія

Сахарова Ганна (9 кл) - ІІІ місце

Російська мова

Чанишева Юлія (9 кл) - І місце

Величко Ірина (7-А кл) - І місце

Бєлкіна Аліна (7-Б кл) - ІІІ місце

Пушкаш Анастасія (8 кл) - ІІІ місце

20 вересня 2015 року учні 7-8 класів нашої школи взяли участь в щорічному інтелектуальному конкурсі "Турінтел" та виграли призове командне місце:

Карпусь Артур - 7-А кл - пройшов у ІІ тур

Величко Ірина - 7-А кл - пройшла у ІІ тур

Фомін Микита - 7-Б кл - пройшов у ІІ тур

Ханова Марія - 8-А кл - пройшла у ІІ тур

Крижановська Злата - 8-А кл

Пушкаш Анастасія - 8-А кл

 

 

2014-2015 навчальний рік

Районний тур олімпіад:

Російська мова:

1. Пушкаш Н. (7 кл) - ІІІ місце

2. Чанишева Ю. (8 кл) - І місце

3. Дмитрюк Д. (10 кл) - І місце

4. Хоменко Є. (11 кл) - ІІІ місце

Біологія

1. Чубакова Н. (10 кл.) - ІІІ місце

2. Масюк К. (11 кл.) - ІІІ місце

Хімія

1. Таган К. (8 кл.) - ІІІ місце

2. Герцман М. (9 кл) - ІІ місце

3. Дмитрюк Д. (10 кл.) - ІІ місце

4. Герасун Я. (11 кл.) - ІІІ місце

Географія

1. Гулівець М. (7 кл.) - ІІ місце

2. Дмитрюк Д. (10 кл.) - ІІІ місце

Математика

Карпусь (6-А) - ІІ місце

Історія

Чубакова (10 кл.) - ІІІ місце

Англійська мова

Гвелесіані (11 кл.) - ІІ місце

Рустамян (11 кл.) - ІІІ місце

ОТМ

Холоденко (5-А кл.) - І місце

Левенець (11 кл.) - ІІ місце

Сафтюк (5-А кл.) - ІІІ місце

Білобровська (6-А кл.) - ІІІ місце

Музика

Фурманова (8 кл.) - ІІІ місце

Кутовий (5-Б кл.) - І місце

Трудове навчання

Кутовий (9-А кл.) - І місце

Висоцька (9-А кл.) - ІІ місце

Дмитрюк (10 кл.) - ІІІ місце

Чанишева (8 кл.) - ІІІ місце

Сіра (9-Б кл.) - ІІІ місце

Міський тур олімпіад:

Астрономія

Корнєв (9-А) - ІІІ місце

Російська мова

Дмитрюк (10 кл.) - ІІІ місце

Музика

Кутовий (5-Б кл.) - ІІ  місце


1
2
3
4