Інформація для батьків та учнів

 

До уваги учнів та батьків!

Кожного року на території Дніпропетровської області реєструється десятки заяв та повідомлень про безвісне зникнення дітей.

Одним із основних способів проведення першочергових заходів з розшуку безвсно зниклої дитини залишається обстеження можливих шляхів слідування, подекуди значних територій населених пунктів або лісових масивів, орієнтування водіїв таксі та громадського транспорту та розміщення у місцях значного скупчення населення розшукових плакатів тощо.

Вказані заходи потребують значної кількості людей, що може забезпечити підвищення якості, обсягів та оперативність їх проведення, що збільшить вірогідність розшуку безвісно зниклої дитини та зменшить ризик вчинення відносно неї правоворушень чи завдання шкоди життю або здоров'ю.

Таким позитивним прикладом стало залучення значної кількості волонтерів громадської організації "Пошук зниклих дітей".

Пропонуємо співпрацю із громадською організацією "Пошук зниклих дітей".

Детально ознайомитись з інформацією про діяльність організації можете за посиланням на офіційний сайт http://poisk.today або за телефонами: (056) 732 07 00, (056) 788 08 45, (068) 103 00 15. 

 

ДСНС України вкотре застерігає громадян бути обережними під час виявлення вибухонебезпечних предметів!

   Піротехнічні підрозділи ДСНС щодня проводять роботи щодо обстеження території України, виявлення, вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Досить часто застарілі боєприпаси знаходять і звичайні громадяни під час проведення земляних робіт на присадибних ділянках та у полях. Крім того вибухонебезпечні предмети можуть знаходитись також і в лісах та парках,  річках та ставках, будівлях та підвалах, на території колишніх полігонів.

Саме тому, Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре звертається до громадян з проханням: у разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкатися до них і одразу ж телефонувати за номером 101 або 102.

Шановні батьки! Розповідайте своїм дітям про ту небезпеку, яку приховують у собі вибухові пристрої. Адже жага дитячої цікавості часом вартує життя.

Вкотре наголошуємо, що під час виявлення підозрілого предмету, категорично забороняється торкатися і пересувати його; заливати його рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати; користуватися засобами радіозв’язку, мобільними телефонами (вони можуть спровокувати вибух); торкатися підозрілого пристрою та здійснювати на нього звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини отруйні та чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання.

При виявленні вибухових пристроїв негайно телефонуйте 101 або 102!

 

Рятувальники ДСНС України звертаються до батьків:

не залишайте дітей без нагляду!

 

   Рятувальники ДСНС України звертаються до батьків! Не залишайте дітей без нагляду! Приділіть увагу нагадуванню правилам безпечної поведінки! Розкажіть малюкам про основні небезпеки, які можуть підстерігати їх вдома! Навчіть правилам безпечного використання газових та електричних приладів. Безпека дітей залежить в першу чергу від батьків! Спілкуйтесь із дітьми, навчайте їх основам безпеки життєдіяльності, виховуйте культуру безпечної поведінки.

 

Бережіть себе та своїх близьких! При виникненні надзвичайних ситуацій телефонуйте до Служби порятунку «101»!

 

До уваги учнів та батьків!

 

   Відповідно до наказу МОН України від 06.01.2015р. №2 (п.1.5), наказу управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради від 12.01.2015р. №11, наказу відділу освіти Кіровської районної у місті Дніпропетровську ради від 13.01.2015р. №14, наказу школи від 14.01.2015 №2 та з метою здійснення заходів безпеки у місцях перебування дітей дошкільного та шкільного віку:

                                              

ОБМЕЖИТИ ДОСТУП НА ТЕРИТОРІЮ ШКОЛИ ОСІБ, ЯКІ НЕ ЗАДІЯНІ В ПРОВЕДЕННІ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ З МЕТОЮ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗДОРОВ’Я І ЖИТТЯ ДІТЕЙ ТА ПРАЦІВНИКІВ.